дорога і узбережжя

дорога і узбережжя

про узбережжя

Якщо ви в будь-який момент були на березі океану, ви були на узбережжі. вони розмивають землю або розчиняють її. У будь-якому випадку, вони додатково залишають маленькі шматочки океану, такі як раковини, піщані долари, ламінарія та краби-одиначки. Іноді ці предмети стають додатковими надміцними частинами берега. Приморські зміни можуть затягнутися на багато років. Те, як будуються узбережжя, багато в чому залежить від того, який матеріал знаходиться на землі та у воді. Чим твердіший матеріал у землі, тим важче його розчинити. Кам’яні береги, тверда скеля, залишаються досить стійкими протягом досить довгого часу. Гора Цукрова Голова на береговій лінії Ріо-де-Жанейро, Бразилія, зазвичай складається з гірських порід і кварцу. Це була віха протягом дійсно тривалого часу.

саме там, де можна знайти дорогу вздовж узбережжя

Популярні Білі скелі Дувра в Англії зроблені з карбонату кальцію. Це делікатний матеріал, який без проблем розпадається. У будь-якому випадку, він існує в таких надзвичайних кількостях, що тривалі періоди розпаду, очевидно, впливають на берег. Білі скелі є віхою англійського берега Ла-Маншу. (Інше узбережжя французьке.)

1. Grand Pacific Drive до Джервіс-Бей

Джервіс-Бей відома своїми білими піщаними морськими узбережжями та спостереженням за дельфінами, і це очікує на завершення тригодинної екскурсії на південь від Сіднея, вздовж Гранд Пасифік Драйв. Однак по дорозі є що подивитися, зокрема храм Нань Тянь за межами океанського міста Вуллонгонг, найбільшого буддистського святилища в південній половині земної кулі. Кіама, де вода розлючено бризкає з каменів, якщо виникла сильна здуття, і Маяк також заслуговують на зупинку.

2. Прославлений національний парк у напрямку до Південного нагір’я

У цій тригодинній поїздці обходьте маршрут 1, щоб охопити приморські вулиці Національного парку, які блукають тропічним лісом, бічними стовпами урвищ і скелями. Цікавими є північні сільські райони Вуллонгонга, включаючи Стенвелл-парк. Приходьте до Стенвелл-Парку – середня енергетика району, де майстри та серфінгісти збігаються. Незабаром після Вуллонгонга дорога врізається вглиб країни до Мосс-Вейл, проїжджаючи через частини Верхньої долини Кенгуру – – однієї з сертифікованих звичайних чаш у світі – і національного парку Macquarie Pass.

3. Південь до Наруми

Цей шлях проходить через узбережжя шосе Принсес на південь від Улладулли, до вікторіанського кордону. Коли ви їдете на південь, ліворуч від вас розташовується послідовна лінія морського берега, а праворуч — громадський парк. Риболовля та водні види спорту добре відомі на півдні, однак старі міста також занурені з галереями, парками істот і виноробнями.

4. Центральне узбережжя до входу

Швидкий курс до центрального узбережжя перенесе вас здебільшого вглиб суші та пропустите пейзаж з боку океану. У будь-якому випадку ви можете дістатися до району менш ніж за дві години, пройшовши довгий шлях. Після того, як ви вирушите на Маршрут 1 до Госфорда, ви повернетеся на південь до Вой. Інші веселі назви міст, як-от Копакабана, вітають вас, коли ви їдете по The Scenic Road, 33-кілометровій пляжній дорозі через частини національного парку Будді.

5. Легендарний Тихий океан до озер Майалл

Повз Ньюкасл, їдьте за дві години на північ від міста, і ви повернете Тихоокеанським шосе, яке занурюється вглиб країни, перш ніж об’їхати приморську вулицю в Булахдела. Він проходить через державні парки та природні трюми, перш ніж з’явитися в розумних водах і підстрибуючих валлабі національного парку Myall Lakes.

6. Північні пляжі повзають

Приморський маршрут уздовж північного узбережжя моря є таємницею місцевих жителів – він проходить повз Менлі, Фрешуотер, Ді Вай і Вейл-Біч менш ніж за дві години. Морські береги з одного боку, припливні ставки та озера з іншого.